Резюме в Киеве.


Персонал в Киеве.

Добавить резюме +
 
Добавить вакансии +
   
ПОИСК РЕЗЮМЕ В КИЕВЕ:
Зарплата от   $

Резюме юристов, страховых специалистовВсе резюме, Руководитель, Начальник отдела, Юрист, Юрисконсульт, Помощник юриста, Адвокат, Помощник адвоката, Нотариус, Помощник нотариуса, Судья, Менеджер по страхованию, Специалист по страхованию, Страховой агент, Другое

Юристы, страховые специальности - персонал в Украине по городам

Резюме в Киеве
Резюме в Белой Церкви
Резюме в Виннице
Резюме в Днепропетровске
Резюме в Донецке
Резюме в Житомире
Резюме в Запорожье
Резюме в Ивано-Франковске
Резюме в Кировограде
Резюме в Кременчуге
Резюме в Кривом Роге
Резюме в Луганске
Резюме в Луцке
Резюме во Львове
Резюме в Мариуполе
Резюме в Николаеве
Резюме в Одессе
Резюме в Полтаве
Резюме в Ровно
Резюме в Севастополе
Резюме в Симферополе
Резюме в Сумах
Резюме в Тернополе
Резюме в Ужгороде
Резюме в Харькове
Резюме в Херсоне
Резюме в Хмельницком
Резюме в Черкассах
Резюме в Чернигове
Резюме в Черновцах
Резюме в Ялте

Резюме: 


Резюме в Киеве / Юристы, страховые специальности / юрист, молодший юрист, помічник юриста в Киеве← предыдущее резюме     следующее резюме →


Резюме: юрист, молодший юрист, помічник юристаДолжность: юрист, молодший юрист, помічник юриста
Зарплата от: 220 $
Желаемый график работы:
Опыт работы


Посмотрите похожие резюме в других городах на портале Jobs.ua

Стоян Валентина Олександрівна народилася 15.02.86 у м. Києві.
У 2003 році закінчила Ліцей № 100 „Поділ”.
З 2003 року по 2007 рік навчалася у Київському університеті ім.Тараса Шевченка на відмінно за фахом „Правознавство” денної форми навчання та отримала диплом бакалавра. З 2007 року по 2009 рік навчалася у магістратурі на спеціалізації «Нотаріат».
У 2013 році закінчила навчатися в аспірантурі у Київському університеті імені Тараса Шевченка на кафедрі «Правосуддя», спеціалізація 12.00.03 – цивільне право, цивільний процес, сімейне право та міжнародне приватне право. У березні 2014 року захистила кандидатську дисертацію та отримала диплом кандидата юридичних наук.
З 2004 року по 2009 рік була консультантом юридичної клініки «Pro bono» при Київському університеті ім.Тараса Шевченка. Розглянула 68 справ з майже всіх галузей права.
З 18 серпня 2008 року по 04 листопада 2008 року працювала у Центрі адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Головного управління державної служби України на посаді головного консультанта з питань організаційної роботи відділу сприяння інституційному розвитку у соціальній та гуманітарній сфері. З 23 жовтня 2008 року була переведена на посаду головного консультанта відділу адміністративної реформи.
З 01 грудня 2008 року по 24 вересня 2011 року працювала у Центрі політико-правових реформ на посаді експерта з питань публічної адміністрації та адміністративних послуг.
З 14 жовтня 2013 року по 21 березня 2014 року працювала у Адвокатському об’єднанні «Нацина Рачук» на посаді старшого юриста. Займалася податковим правом (надавала письмові консультації щодо мінімізації оподаткування під час ввезення в Україну товарів), договірним правом (складала договори поставки, оренди, редагувала переклади договорів на англійську мову), правом інтелектуальної власності (реєструвала авторські права, надавала письмові консультації щодо мінімізації оподаткування при використанні прав на торгову марку), корпоративним правом, реєстрацією юридичних осіб, внесенням змін до статутних документів юридичної особи, земельним правом (спором щодо оспорювання прав на земельну ділянку), спадковим правом (надавала письмові консультації щодо ризиків придбання нерухомого майна, яке було успадковане, а також щодо можливості втрати нерухомого майна внаслідок його спадкування особою, яка має борги), медичним правом (складала договори про надання медичних послуг працівникам роботодавця, про надання медичних послуг сиділкою), трудовим правом (консультувала щодо можливих підстав для звільнення працівника, порядку апостилювання документа про освіту працівника), складала процесуальні документи (позови, апеляційні та касаційні скарги, відзиви, заяви та клопотання до суду), представляла інтереси клієнтів у судах у справах щодо дебіторської заборгованості.

З 8 червня 2015 року працюю у ТОВ «Девіком» на посаді юриста. Займаюся податковим правом (надавала консультації щодо мінімізації оподаткування при спадкуванні, щодо сплати земельного податку, транспортного податку та податку на нерухомість, мінімізації оподаткування шляхом створення підприємства громадської організації інвалідів, визнання електронних документів податковою та судом), договірним правом (складала договори поставки, договори виконання робіт, договори надання послуг, в т.ч. сервісних, рекламних, брокерських, посередницьких послуг, договори консигнації, фінансової допомоги, цесії, пересезення, траснпортного експедирування, страхування майна, договори зберігання, агентські договори, договори позики, оренди, договори доручення, про співробітництво, договори ЗЕД, редагувала переклади договорів на англійську мову, консультувала щодо відповідальності за порушення встановленої граничної суми розрахунків готівкою, за заниження вартості товару у разі державних закупівель), аналізувала та готувала тендерну документацію, готувала протоколи для юр.осіб, займалася реєстрацією юридичних осіб, громадської організації, внесенням змін до статутних документів юридичних осіб, реєстрацією права власності на землю, банківським правом (надавала консультації щодо порядку та строків продажу валюти, наявності/відсутності валютного контролю окремих правочинів, складала скарги до НБУ, аналізувала кредитний договір на предмет строків повернення кредиту у період ліквідації банку), складала довіреності, претензії та позовні заяви про стягнення заборгованості, відшкодування збитків, інші процесуальні документи, консультувала щодо строків стягнення з зарплати.
Вільно розмовляю англійською мовою. Володію німецькою та французькою мовою зі словником.
Добре володію ПК. Не судима та не одружена.
Моб. тел. 067-283-82-31
Е-mail: stelladimare@bigmir.net


Валентина Олександрівна Стоян


Дата рождения: 15.2.1986
Город: Киев
Образование: высшее
Опыт работы: опыт работы 2-5 лет
Контакты: Отправить вакансию


Резюме «юрист, молодший юрист, помічник юриста» вы можете найти в следующих разделах:
Резюме в Киеве > Юристы, страховые специальности > Помощник юриста в Киеве


Дата размещения резюме: 12.09.2016 #660366
Резюме - юрист, молодший юрист, помічник юриста в Киеве

 
   
Добавить резюме +
 
Добавить вакансию +


Украинская версия
Контактная информация
 

Наши проекты:© 2008-2016 ООО «Работа Плюс»
Все права защищены в соответствии с действующим законодательством Украины. При использовании материалов сайта www.resume.ua гиперссылка на данный ресурс обязательна. Администрация может не разделять точку зрения авторов информационных материалов и не несет ответственности за размещаемую пользователями информацию.