Резюме в Киеве.


Персонал в Киеве.

Добавить резюме +
 
Добавить вакансии +
   
ПОИСК РЕЗЮМЕ В КИЕВЕ:
Зарплата от   $

Резюме в сфере телекоммуникацийВсе резюме, Руководитель, Инженер-радиоэлектронщик, Радиомеханик, Радиотехник, Специалист по обслуживанию сетей, Технический специалист, Инженер-радиоэлектронщик, Мастер по ремонту телефонов, Менеджер по продажам, Оператор, Другое

Телекоммуникации - персонал в Украине по городам

Резюме в Киеве
Резюме в Белой Церкви
Резюме в Виннице
Резюме в Днепропетровске
Резюме в Донецке
Резюме в Житомире
Резюме в Запорожье
Резюме в Ивано-Франковске
Резюме в Кировограде
Резюме в Кременчуге
Резюме в Кривом Роге
Резюме в Луганске
Резюме в Луцке
Резюме во Львове
Резюме в Мариуполе
Резюме в Николаеве
Резюме в Одессе
Резюме в Полтаве
Резюме в Ровно
Резюме в Севастополе
Резюме в Симферополе
Резюме в Сумах
Резюме в Тернополе
Резюме в Ужгороде
Резюме в Харькове
Резюме в Херсоне
Резюме в Хмельницком
Резюме в Черкассах
Резюме в Чернигове
Резюме в Черновцах
Резюме в Ялте
 


Резюме в Киеве / Телекоммуникации / Инженер в Киеве← предыдущее резюме     следующее резюме →


Резюме: ИнженерДолжность: Инженер
Зарплата от: 240 $
Желаемый график работы:
Опыт работы


Посмотрите похожие резюме в других городах на портале Jobs.ua

В даний час займаюсь сімейним бізнесом. 2013р. - по сьогоднішній день. Водій-кур'єр на власному авто. Зустрічі з клієнтами, закупки, логістика, продаж та доставка товарів клієнтам. Продаж сучасних систем управління комунальними послугами (РОЗУМНИЙ БУДИНОК). Обов’язки: складська (вантажні роботи) та договірна робота, інтернет магазин, бази даних, робота в 1С, та доставка товарів клієнтам.
ТОВ «Інтеравіа» - 2015 рік. Водій-вантажник СМ 2-ї кат. Управління наземною самохідною технікою що використовується при обслуговуванні повітряних суден МАУ (трапи, лоудери, підйомники, автокари, стрічкові та конвеєрні механізми). Комплектація багажу, пошти, посилок та вантажу.
АТБ маркет – 2015 рік. Приймальник товарів. Вантажні роботи, розміщення товарів на вітринах торгівельного залу та складська робота. Складський облік – робота з базами даних (переміщення товарів по складу).
«Е-Інжиниринг Ко» 2014р. Менеджер по продажам. Водій-кур'єр на власному авто. Обов’язки: Рекламна діяльність та пошук клієнтів. Планування зустріч. Презентації, консультації, продаж. Оформлення та підписання документів. Супровід баз даних, робота в 1С.
ПрАТ Київстар 2003-2014р. Інженер-водій 1-ї категорії розвитку мережі, будівництва та експлуатації ліній зв’язку. Обов’язки: Планування, проектування, продажі, зустрічі з клієнтами, консультації. Виконання робіт на авто компанії. Будівельно-монтажні роботи. Ведення клієнтської бази даних. Керував персоналом та підрядниками. Контроль своєчасного виконання підрядними організаціями безперебійної роботи клієнтських об’єктів. Заміна доставка та відправка в ремонт обладнання. Збір інформації та облік обладнання на об’єктах (користувач ORACLE та 1С). Впровадження та ведення баз даних. Прийомка і облік договірної та іншої документації. Підготовка необхідної документації для оплати виконаних робіт підрядниками. Контроль бюджету на наступний період для оплати роботи підрядникам. Аудит. Робота з партнерами компанії. Закупки різноманітних товарів та кур’єрська доставка посилок по Києву та регіонам. Участь у семінарах, виставках, зустрічі та інша діяльність.
ЗАТ Датаком 2001-2001р. Спеціаліст з технічних питань та питань логістики (водій-кур’єр). Планування, ведення переговорів з партнерами, зустрічі, закупки, презентації, консультації, продаж послуг та товарів. Виконання робіт по Київській області та Києву на власному авто. Експедиторська доставка по Україні (відрядження, заказ транспорту, організація завантаження та розвантаження). Підписання договірної та іншої документації з партнерами та клієнтами. 2002-2003р. Спеціаліст з адміністративно-технічних питань та логістики. Контроль та утримання офісного та складського приміщення. Усунення всіх аварійних ситуацій, робота з підрядниками, будівельниками та представниками міських комунальних служб. Закупки меблів та всіх матеріалів необхідних для утримання офисного та складського приміщень. Відправка обладнання, логістика.

Вільно володію ПК. 1С. MS Office. Маю досвід розробки та супроводу WEB сайтів. Працюю в програмах: Photo Shop, Illustrator, QuarkXPress, Page Maker, Corel Draw, Front Page, GIF Animator, In Design, Macromedia Flash, Print Artist, Corel Xara 3D, JetBrains PhpStorm. Працюю в різних аніматорах, відео редакторах, готував анімацію та відео матеріали.
Радіоаматор. Займався монтажем, зборкою, ремонтом побутової техніки. Маю досвід зборки, настройки та ремонту ПК.


Образование / Дополнительное образование


Державна академія легкої промисловості України, м. Київ1992-1998р. Економіка підприємства. Інженер-економіст.
СПТУ №35, м. Київ 1985-1988р. Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів третього розряду.
С.ш. №1 м. Обухів 1977-1985р.

Курси ВОЛС по обслуговуванню обладнання систем передачі даних в ВОЛЗ ‘’Marconi’’ MSH11, MSH41 (Чехія) монтаж, ремонт, настройка.
Курси ВОЛС по технічній експлуатації та будівництву ВОЛЗ в учбовому центрі «А-КОМ Академия» (прокладка кабелів, зварювальні роботи, ремонт муфт, ремонт оптичних кросів).
Курси менеджера УЦ надання знань по управлінню особистою ефективністю КТК 'ЛидерГруп'. Вивчення базових знань: керування та планування робочого часу підлеглих, планові та проектні роботи, закупки, логістика, продажі.
Курси 'WEB дизайнера' в учбовому центрі «КУРСОР» (верстка HTML і CSS). Базові вивчення: поліграфічних програм, HTML редакторів, сучасних програм для розробки WEB сайтів, магазинів та баз даних в мережі інтернет.
Курси водія 2003 рік. Права категорії В. Стаж керування з 2003р.
Що річна перевірка знань керування авто в ПрАт «КИЇВСТАР». Працював в таксі.
Що річне навчання та перевірка по охороні праці 1989-2014р. IV группа по электро-безпеці до 1000В.


Дмитрий Викторович Янко


Дата рождения: 1.12.1969
Город: Киев
Образование: высшее
Опыт работы: опыт работы более 10 лет
Контакты: Отправить вакансию


Резюме «Инженер» вы можете найти в следующих разделах:
Резюме в Киеве > Телекоммуникации > Инженер-радиоэлектронщик в Киеве


Дата размещения резюме: 03.07.2016 #874704
Резюме - Инженер в Киеве

 
   
Добавить резюме +
 
Добавить вакансию +


Украинская версия
Контактная информация
 

Наши проекты:© 2008-2016 ООО «Работа Плюс»
Все права защищены в соответствии с действующим законодательством Украины. При использовании материалов сайта www.resume.ua гиперссылка на данный ресурс обязательна. Администрация может не разделять точку зрения авторов информационных материалов и не несет ответственности за размещаемую пользователями информацию.